Aktualności, informacje, komunikaty

26/03/2019 blog

W Senacie została przegłosowana Ustawa o zmianach w podatku od towarów i usług (VAT) oraz ustawy – Prawo o miarach. To kolejny krok po głosowaniu sejmowym i rekomendacji senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych do wprowadzenia obowiązku stosowania kas fiskalnych w Polsce. Jeżeli Ustawy te podpisze Prezydent - przepisy mają szansę wejść w życie i obowiązywać od 1 maja 2019 r, co w efekcie wymusi ich używanie od 1 stycznia 2020 roku przez wybrane branże.

Nasz serwis oraz nasi dostawcy są gotowi do wprowadzenia kas i drukarek fiskalnych online na rynek. Wejście w życie odpowiednich aktów prawnych spowoduje, że będziemy mogli rozpocząć ich dystrybucje i sprzedaż.

01/12/2018 blog

Telewizja Kino Polska to pierwszy kanałem telewizyjny emitujący wyłącznie polskie filmy. Od grudniu 2018 roku Kino Polska rozpoczeła emisję swojego programu w wersji HD (wysokiej jakości).

A od 6 grudnia - program Kino Polska w wersji HD zastąpił w naszej sieci kablowej jego wersję SD (standardową).

15/10/2018 blog

Od 31 października 2018 do programów Cyfrowej Telewizji Kablowej IMPROMEX dołączą dwa programy:

  • FOOD NETWORK (pozycja 51)
  • TRAVEL CHANNEL (pozycja 52)

Oba programy dostępne będą w wersji HD. Tego samego dnia w miejscu programu TVN pojawi się jego wersja HD - TVN HD (pozycja 4).

Odbiór cyfrowej telewizji kablowej IMPROMEX jest dostępny dla każdego naszego abonenta. Wystarczy dekoder lub telewizor DVB-C (MPEG4) z modułem CAM.

15/07/2018 blog

Wraz z ostatnimi dniami lipca br. wyłaczymy z oferty cyfrowej programy TVN24, TVN Turbo, TVN Style, HGTV w jakości standardowej.

Co istotne, nie usuwamy programów z oferty - są one dostępne w jakosci HD od dnia 1 maja 2018.

Prosimy o sprawdzenie, czy Państwa odbiornik telewizyjny jest odpowiednio dostrojony. Jeżeli nie odbieracie Państwo tych programów - prosimy o ich wyszukanie za pomocą menu odbiornika telewizyjneg/dekodera.

07/06/2018 blog

Od 7 czerwca nadajemy kanał TVP Sport SD, który do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zastąpi kanał TVP Rozrywka.

Do odbioru cyfrowej telewizji kablowej niezbędny jest dekoder lub telewizor DVB-C (MPEG4) z modułem CAM. Jeżeli nie odbieracie Państwo tych programów - prosimy o ich wyszukanie za pomocą menu odbiornika telewizyjneg/dekodera.

22/04/2018 blog

Od 1 maja 2018 roku do oferty Cyfrowej Telewizji Kablowej IMPROMEX dołączą nowe programy

  • TVN 24 HD (pozycja 7)
  • TVN 24 Biznes i Świat HD (pozycja 8)
  • TVN Fabuła HD (pozycja 21)
  • TVN Turbo HD (pozycja 17)
  • TVN Style HD (pozycja 50)
  • HGTV HD (pozycja 49)

Do odbioru cyfrowej telewizji kablowej niezbędny jest dekoder lub telewizor DVB-C (MPEG4) z modułem CAM. Jeżeli nie odbieracie Państwo tych programów - prosimy o ich wyszukanie za pomocą menu odbiornika telewizyjneg/dekodera.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SIECI: 626 MHz / SYMBOL RATE: 6900 MODULACJA: QAM 64 / ID SIECI: AUTO lub 1 / SKANUJ Z NIT: TAK